Meniu
Krepšelis

Automobiliams, motociklams

Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: HP001
Ilgalaikė nano danga transporto priemonių stiklams, veikia iki 3 kartų ilgiau nei standartinės nano dangos. Danga pagerina matomumą kelyje lyjant, paviršiui suteikia stiprias hidrofobines savybes. Priemonė sukuria nematomą, vandenį atstumiantį ir lengvai valomą apsauginį sluoksnį, kur..
14.99€
Be PVM:14.99€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: WR001
Hendlex Wax Remover yra koncentruotas vaško valiklis, skirtas pašalinti vašką nuo paviršiaus. Priemonė efektyviai nuvalo vašką ir jo likučius nuo paviršiaus jo nepažeidžiant ir nesubraižant.  Priemonės naudojimas: Hendlex Wax Remover priemonę užpurkšti ant paviršiaus ir nuvalyti šluoste..
5.99€
Be PVM:5.99€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: AF102
Nano danga nuo rasojimo, skirta stiklinius ir plastikinius paviršius apsaugoti nuo rasojimo. Priemonė skirta vidiniams transporto priemonių langams, veidrodžiams, akinių stiklams, slidininko akiniams, šalmams. Nano danga ant padengto paviršiaus nepalieka jokių žymių ir yra visiškai nematoma.  ..
8.99€
Be PVM:8.99€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: GAL001
RINKINĮ SUDARO: Hendlex Glass (50 ml) - nano danga transporto priemonių stiklams, sukuria nematomą, vandenį atstumiantį ir lengvai valomą apsauginį sluoksnį; Hendlex Antifog (100 ml) - nano danga nuo rasojimo stiklui ir plastikui; Hendlex Leather (100 ml) - nano danga odinia..
25.99€
Be PVM:25.99€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: FS001
RINKINĮ SUDARO:​​ nano keramikos danga HENDLEX CERAMIC COAT (40 ml); mikro pluošto šluostės (2 vnt.); neaustinio pluošto šluostė (1 vnt.); dangos aplikatorius (1 vnt.); apsauginės pirštinės (2 vnt.); dengimo instrukcija. PAKUOTĖS MATMENYS: 160x115x35 mm   ..
49.99€
Be PVM:49.99€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: NC002
RINKINĮ SUDARO:​​ nano keramikos danga HENDLEX CERAMIC SHIELD (40 ml); mikro pluošto šluostės (2 vnt.); neaustinio pluošto šluostės (8 vnt.); dangos aplikatorius (1 vnt.); apsauginės pirštinės (2 vnt.); dengimo instrukcija; PAKUOTĖS MATMENYS: 160x115x35 mm   Ypač..
109.99€
Be PVM:109.99€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: HP003
Nano danga skirta pasidengti stiklą prieš kelionę ar kelionės metu. Pakuotėje yra du produktai: šluostė su valikliu ir šluostė su nano danga stiklui. Ilgalaikė nano danga transporto priemonių stiklams, veikia iki 3 kartų ilgiau nei standartinės nano dangos. Paviršiui sute..
7.49€
Be PVM:7.49€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: TH104
NATŪRALIAI PARYŠKINA, SUTEIKIA MATINĮ EFEKTĄ Produktas skirtas apsaugoti odines automobilio sėdynes ir kitus odinius paviršius nuo vandens, purvo ir riebalų. Tai ilgalaikė nano danga, veikianti iki 12 mėnesių. Danga natūraliai paryškina odos spalvą, nesuteikdama jai blizgesio. Purvas ir riebalai ..
9.99€
Be PVM:9.99€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: HL102
APSAUGA ODAI Nano danga skirta odiniams paviršiams, tokiems kaip: baldai, avalynė, rūbai, odinė galanterija. Nano danga odai, skirta apsaugoti odinius paviršius, minkštinti juos, atgaivinti odos spalvą, atnaujinti paviršių bei suteikti natūralų žvilgesį. Paviršiui suteikia hidrofob..
18.99€
Be PVM:18.99€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: PR001
Hendlex Paint Prepair yra koncentruotas valiklis, skirtas paruošti paviršius prieš naudojant nano dangas. Priemonė nuriebalina ir nuvalo paviršių. Tinka visų paviršių paruošimui (nenaudojamas dengiant medį, akmenį, tekstilę). Savybės: koncentruotas valiklis nuriebalina ir nuvalo paviršių ..
4.99€
Be PVM:4.99€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: PM001
Ilgalaikė nano danga skirta plastikui ir metalui dengti. Atstumia vandenį ir riebalus. Suteikia paviršiui lengvo valymo efektą. Savybės: atstumia vandenį ir riebalus; danga yra ilgalaikė; nekeičia paviršiaus spalvos ir yra visiškai nematoma. Paviršiaus paruošimas ir priemonės ..
8.99€
Be PVM:8.99€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: PR101
Plastiko valiklis / atnaujintojas PLASTIC RENEWERProduktas skirtas automobilio salono plastikinei apdailai valyti ir atnaujinti. Nuvalo dulkes ir purvą, atnaujina ir paryškina plastiko spalvą, apsaugo paviršių nuo UV spindulių, netraukia dulkių. Priemonė gali būti naudojama plastiko ir vinilo s..
8.49€
Be PVM:8.49€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 17 (2 puslapių)
Dėl geresnės Ploviklis.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais.