Meniu
Krepšelis

Pearl Profesionalus ploviklis

Pearl Profesionalus ploviklis
Pearl Profesionalus ploviklis
7.89€
Be PVM: 7.89€

Ši priemonė savo sudėtyje turi vaško ir polimerų, kurie švariai ir lengvai nuvalo automobilio paviršių, atgaivina/suaktyvina spalvą, suteikia veidrodinio blizgesio efektą, padengia apsauginiu vaško sluoksniu bei poliruoja. Tinka visiems dažytiems paviršiams bei stiklui. Priemonė leidžia jums nusivalyti ir nusipoliruoti automobilį nenaudojant vandens bet kur ir bet kada. Gali atsirasti nuosėdų, tad prieš plovimą, priemonę būtinai suplakite. Vieno priemonės buteliuko užteks 3-5 plovimams.

Priemonė pagaminta vandens pagrindu pagal aplinkai nekenksmingą formulę su aukštos kokybės natūraliais vaškais, polimerais, aktyviomis paviršiaus medžiagomis ir kitais aukštos kokybės ingredientais, kurie iškart ištirpdo purvą, nupoliruoja ir apsaugo kietus paviršius, kaip antai laką, stiklą, stiklo pluoštą, plastiką ir chromą. Sudėtyje nėra naftos tirpiklių, nėra pavojingų medžiagų, įvardytų ES reglamentuose, nėra lakiųjų organinių junginių, nėra stiprių šarmų ir silikatų, nėra dažiklių ar dezodorantų, kurie gali sukelti alerginių reakcijų, nėra aerozolių ir degiųjų medžiagų. 

Automobilio išorei nuplauti ir nuvalyti prireiks 2-3 mikropluošto šluosčių, priklausomai nuo automobilio dydžio ir purvinumo. Dėmesio: naudojant kito gamintojo mikropluošto šluostes, automobilis gali būti nuplautas ne taip kokybiškai.

Naudojimo instrukcija

Pearl® Professional, 500 ml.

 

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Žymos: ploviklis , kėbului , stiklui
Dėl geresnės Ploviklis.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais.