Meniu
Krepšelis

Pearl Advanced Ultra Nano ploviklis

Pearl Advanced Ultra Nano ploviklis
Pearl Advanced Ultra Nano ploviklis
7.99€
Be PVM: 7.99€

Švariai ir lengvai nuvalo (nuplauna) automobilio paviršių, atnaujina jo spalvą, suteikia veidrodinio blizgesio efektą bei padengia apsauginiu nano dalelių sluoksniu, kuris apsaugo nuo ultravioletinių spindulių poveikio (dažų blukimo), atstumia vandenį ir neleidžia prilipti purvui. Ši priemonė leidžia jums bet kur ir bet kada nusiplauti ir nusipoliruoti automobilį nenaudojant vandens. Vieno priemonės buteliuko užteks 3-5 plovimams.

Priemonė pagaminta vandens pagrindu pagal aplinkai nekenksmingą formulę su aukštos kokybės natūraliais vaškais, įskaitant pasaulyje tvirčiausią karnaubo apsauginį vašką. Panaudoti specialūs aktyvūs ir didelio našumo ingredientai, kurie leidžią nuplauti, nupoliruoti ir apsaugoti kietus paviršius (laką, stiklą, stiklo pluoštą, plastiką ir chromą) ir blizgaus vaško pagalba suteikti jiems ilgalaikį spindesį. Sudėtyje nėra naftos tirpiklių, nėra pavojingų medžiagų, įvardytų ES reglamentuose, nėra lakiųjų organinių junginių, nėra stiprių šarmų ir silikatų, nėra dažiklių ar dezodorantų, kurie gali sukelti alerginių reakcijų, nėra aerozolių ir degiųjų medžiagų. 

Automobilio išorei nuplauti ir nupoliruoti prireiks 2-3 mikropluošto šluosčių, priklausomai nuo automobilio dydžio ir purvinumo. Dėmesio: naudojant kito gamintojo mikropluošto šluostes, automobilis gali būti nuplautas ne taip kokybiškai.

Naudojimo instrukcija

Pearl® Advanced Ultra Nano, 500 ml

 

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Žymos: ploviklis , kėbului
Dėl geresnės Ploviklis.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais.