Meniu
Krepšelis

Namams

Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: GCTL01
RINKINĮ SUDARO:  Hendlex Textile - impregnantas nuo dėmių ir vandens tekstilei ir avalynei (200ml); Hendlex Leather - impregnantas odiniams paviršiams, atgaivina spalvą, minkština, apsaugo nuo drėgmės ir nešvarumų (200ml); Hendlex Glass and Ceramic  - nan..
44.99€
Be PVM:44.99€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: GC101
Hidrofobinė danga skirta stikliniams ir keramikiniams paviršiams. Palengvina purvo ir kalkių nuosėdų valymą. Nanotechnologijos danga sukuria ilgai išliekantį apsauginį sluoksnį, todėl purvas ir nešvarumai neprikimba prie paviršiaus. Paviršių priežiūrai nereikia naudoti cheminių priemonių, paviršius ..
14.99€
Be PVM:14.99€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: TH104
NATŪRALIAI PARYŠKINA, SUTEIKIA MATINĮ EFEKTĄ Produktas skirtas apsaugoti odines automobilio sėdynes ir kitus odinius paviršius nuo vandens, purvo ir riebalų. Tai ilgalaikė nano danga, veikianti iki 12 mėnesių. Danga natūraliai paryškina odos spalvą, nesuteikdama jai blizgesio. Purvas ir riebalai ..
9.99€
Be PVM:9.99€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: HL102
APSAUGA ODAI Nano danga skirta odiniams paviršiams, tokiems kaip: baldai, avalynė, rūbai, odinė galanterija. Nano danga odai, skirta apsaugoti odinius paviršius, minkštinti juos, atgaivinti odos spalvą, atnaujinti paviršių bei suteikti natūralų žvilgesį. Paviršiui suteikia hidrofob..
18.99€
Be PVM:18.99€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: PM001
Ilgalaikė nano danga skirta plastikui ir metalui dengti. Atstumia vandenį ir riebalus. Suteikia paviršiui lengvo valymo efektą. Savybės: atstumia vandenį ir riebalus; danga yra ilgalaikė; nekeičia paviršiaus spalvos ir yra visiškai nematoma. Paviršiaus paruošimas ir priemonės ..
8.99€
Be PVM:8.99€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: PLS001
RINKINĮ SUDARO: Hendlex Plastic and metal - nano danga plastikui ir metalui, suteikia lengvo valymo efektą, atstumia vandenį ir riebalus (50ml); Hendlex Leather  - impregnantas odiniams paviršiams, atgaivina spalvą, minkština, apsaugo nuo drėgmės ir nešvarumų (100ml); Hendle..
29.99€
Be PVM:29.99€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: TF101
APSAUGA NUO DĖMIŲ IR VANDENS Nanotechnologijos impregnantas tekstilei padaro audinį atsparų skysčiams ir riebalams, taip  apsaugo audinio paviršių nuo įvairių dėmių. Priemonė puikai tinka tekstilės..
14.99€
Be PVM:14.99€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: TSP101
Rinkinys metaliniams kranams ir kriauklėms TAP AND SINK PROTECTION  RINKINĮ SUDARO: nano danga Hendlex Taps and Sink (50 ml) - apsauginė danga atstumia vandenį ir riebalus, suteikia paviršiui lengvo valymo efektą. valiklis Hendlex Surface Prepare (50 ml) ..
17.99€
Be PVM:17.99€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: SBP101
Rinkinys plastikinėms dušo kabinoms ir vonioms SHOWER CABIN AND BATH PROTECTION   RINKINĮ SUDARO: nano danga Hendlex Shower Cabin and Bath (50 ml) - apsauginė danga atstumia vandenį, suteikia paviršiui lengvo valymo efektą. valiklis Hendlex Surface Prepare (50 ml)&n..
18.99€
Be PVM:18.99€
Brand: Baltic Nano Technologies Prekės kodas: SCP101
Rinkinys stiklinėms dušo kabinoms SHOWER CABIN PROTECTION    RINKINĮ SUDARO: nano danga Hendlex Shower Cabin (50 ml) - priemonė palengvina purvo ir kalkių nuosėdų valymą, sukurdama ilgai išliekantį apsauginį sluoksnį; valiklis Hendlex Surface Scr..
19.99€
Be PVM:19.99€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)
Dėl geresnės Ploviklis.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais.