Meniu
Krepšelis

Plovimui su vandeniu

Brand: Pearl Global Ltd Prekės kodas: 260
Šampūnas suteikia trigubą efektą - plauna, vaškuoja ir padengia nano dalelėmis. Sudėtyje esančios nano dalelės bei kokybiškas vaškas suteikia ilgalaikį išorės blizgesį. Tai mažai putojantis šampūnas, kuris nuvalo dažytus ir lakuotus paviršius, stiklą, chromą bei plastiką. Nano dangos dėka ..
5.99€
Be PVM:5.99€
Brand: Pearl Global Ltd Prekės kodas: 277
Tai unikalios formulės šampūnas, kuris plauna, vaškuoja, poliruoja ir padengia nano dalelėmis lakuotus paviršius, chromą, stiklą, plastiką, lydinius. Išskirtinai greitai nudžiūsta. Nepalieka dryžių ir vandens dėmių. Galima naudoti netgi lyjant lietui. 200ml. Naudojimo būdas: 1. Praskieskite šamp..
7.49€
Be PVM:7.49€
Prekės kodas: 284
Šampūnas užtikrinantis profesionalų automobilio plovimą ir vaškavimą vienu metu. Tai aktyvi lako paviršiaus blizgesį palaikanti priemonė su aukštos kokybės vašku. Šis šampūnas lengvai pašalina bet kokį purvą ir palieka automobilio paviršių blizgų ilgam laikui. Tai naujausios kartos, mažai putoj..
3.99€
Be PVM:3.99€
Brand: Pearl Global Ltd Prekės kodas: 291
Mažai putojantis, draugiškas aplinkai šampūnas, skirtas automobilių plovimui. Ši priemonė lengvai pašalina visų rūšių purvą nuo dažytų paviršių, plastiko, stiklo, chromo bei aliuminio lydinių, palikdama švarų ir blizgų paviršių. 200 ml. Naudojimo būdas: 1. Atskieskite šampūną 1:100 santyk..
2.99€
Be PVM:2.99€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Dėl geresnės Ploviklis.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais.