Meniu
Krepšelis

Kėbului

Brand: Pearl Global Ltd Prekės kodas: 116(1)
Į rinkinį įeina Pearl Advanced Ultra Nano ploviklis, Pearl Universalus ploviklis ir 2 vnt. mikropluošto šluosčių! Pearl Advanced Ultra Nano ploviklis Švariai ir lengvai nuvalo automobilio paviršių, atnaujina jo spalvą, suteikia veidrodinio blizgesio efektą bei padengia nano dalelių sluoks..
17.99€ 19.99€
Be PVM:17.99€
Brand: Pearl Global Ltd Prekės kodas: 109
Švariai ir lengvai nuvalo (nuplauna) automobilio paviršių, atnaujina jo spalvą, suteikia veidrodinio blizgesio efektą bei padengia apsauginiu nano dalelių sluoksniu, kuris apsaugo nuo ultravioletinių spindulių poveikio (dažų blukimo), atstumia vandenį ir neleidžia prilipti purvui. Ši priemonė leidži..
7.99€
Be PVM:7.99€
Brand: Pearl Global Ltd Prekės kodas: PR-4X500
Rinkinys-dovana automobilio priežiūrai: PEARL ULTRA NANO 0.5L        1 VNT. PEARL UNIVERSALUS 0.5L       1 VNT. PEARL LANGU PLOVIKLIS 0.5L 1 VNT. PEARL PADANGU-PLASTIKO BLIZGIKLIS 0.5L  1 VNT. PEARL MIKROPUOSTO SLUOSTES 2 VNT...
39.99€
Be PVM:39.99€
Brand: Pearl Global Ltd Prekės kodas: 116(2)
Į rinkinį įeina Pearl Profesionalus ploviklis, Pearl Universalus ploviklis ir 2 vnt. mikropluošto šluosčių! Pearl Profesionalus ploviklis Ši priemonė savo sudėtyje turi vaško ir polimerų, kurie švariai ir lengvai nuvalo automobilio paviršių, atgaivina/suaktyvina spalvą, suteikia veidrodinio bl..
16.49€
Be PVM:16.49€
Brand: Pearl Global Ltd Prekės kodas: 192
Unikali plovimo priemonė, pagaminta vandens pagrindu, be toksiškų ir agresyvių medžiagų. Į sudėtį įeina natūralūs muilai, pagaminti iš kokosų aliejaus. Nėra silikonų, jokių naftos produktų, hidrokarbonatų, sunkiųjų metalų. Tai visiškai saugi ir gamtai draugiška plovimo priemonė, nekel..
5.99€
Be PVM:5.99€
Brand: Pearl Global Ltd Prekės kodas: 161
Ši priemonė savo sudėtyje turi vaško ir polimerų, kurie švariai ir lengvai nuvalo automobilio paviršių, atgaivina/suaktyvina spalvą, suteikia veidrodinio blizgesio efektą, padengia apsauginiu vaško sluoksniu bei poliruoja. Tinka visiems dažytiems paviršiams bei stiklui. Priemonė leidžia jums nusival..
7.89€
Be PVM:7.89€
Brand: Pearl Global Ltd Prekės kodas: 185
Dydis 40x40, tankis 380g/m2. 1 vienetas yra 1 šluostė. Pearl profesionalios mikropluošto šluostės, skirtos valyti ir poliruoti dažytus ir lakuotus paviršius, stiklą, chromą, plastiką bei lengvuosius lydinius. Šluostės pritaikytos valyti tiek sausus, tiek šlapius paviršius. Skalbiant rankomis a..
2.99€
Be PVM:2.99€
Brand: Pearl Global Ltd Prekės kodas: 147
Tai technologiškai pažangi, dažytų paviršių apsaugos priemonė.  Ji pagaminta naudojant ypač patvarius lakus ir akrilo dervas. Paviršių padengus Ilgalaikes dažų apsaugos priemone, susiformuoja skaidrus į stiklą panašus apsauginis sluoksnis, kuris apsaugo dangą nuo dažų blukim..
38.99€
Be PVM:38.99€
Prekės kodas: 130
Tai didelio našumo poliravimo emulsija, pagaminta naudojant naujausias nano technologijas, skirta visų rūšių dažytiems lakuotiems paviršiams, įskaitant ir keramikinius lakus. Polirolis draugiškas aplinkai, pagamintas vandens pagrindu, be aromatinių tirpiklių.  • Ypač lengvai naudoj..
15.99€
Be PVM:15.99€
Prekės kodas: 123
Poliruoti savo transporto priemonę taip lengva dar nebuvo! Šis polirolis yra skirtas pašalinti įbrėžimus, hologramas, „saulutes“ nuo visų transporto priemonių dažytų, lakuotų paviršių. Priemonę labai lengva naudoti, kadangi nereikia specialiai ruošti automobilio poliravimui, apklijuojan..
16.99€
Be PVM:16.99€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)
Dėl geresnės Ploviklis.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais.