Meniu
Krepšelis

Apie mus

„Taupydami Jūsų laiką ir pinigus, sukūrėme el. parduotuvę su pristatymu visoje Lietuvoje bei siuntimu į užsienį. Prekiaujame automobilių priežiūros priemonėmis, kurias gali naudoti tiek profesionalai, tiek paprasti vartotojai.


Esame lankstūs ir nuolat tobulėjame. Darome viską, kad apsipirkimas ir atsiskaitymas mūsų parduotuvėje būtų kuo paprastesnis ir malonesnis, todėl nereikalaujame jokių registracijų. Konsultaciją apie priemones ir jų naudojimą suteikiame 7 dienas per savaitę, nuo 9 iki 21 val. Jeigu negalime atsiliepti, visada perskambiname patys. Išsamiai atsakome į klausimus el. paštu arba sms žinute.
Esame garsios anglų kompanijos PEARL GLOBAL LTD atstovai Lietuvoje.


Pearl Global - laiko patikrinta, profesionali kompanija,  gaminanti pasaulyje ypač gerai įvertintus ekologiškus automobilių priežiūros produktus - Pearl® waterless car wash products.


Pearl® bevandenio automobilių plovimo produktai yra visiškai nepavojingi, pagaminti vandens pagrindu. Jie gaminami pagal aukščiausius ISO 9001: 2008 ir ISO 14001: 2004 pramonės standartus ir yra visiškai suderinti su naujausiomis ES direktyvomis.
 

Mus jau naudoja:


Dėl geresnės Ploviklis.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais.